pepsi xmas zabka

Baza wiedzy

Znaleziony temat: pepsi xmas zabka

Pepsi Xmas w Żabce w Szczecinie – gdzie szukać pracy i co warto zobaczyć?

Święta Bożego Narodzenia to czas, który kojarzy się z rodziną, przyjaciółmi i prezentami. To także czas, kiedy wiele firm organizuje różnego rodzaju akcje promocyjne i konkursy. Jednym z takich przedsięwzięć jest Pepsi Xmas w Żabce, który odbywa się w Szczecinie. Co warto wiedzieć o tej akcji i gdzie szukać pracy w tym czasie?

Pepsi Xmas w Żabce – co to jest?

Pepsi Xmas to akcja promocyjna, którą organizuje PepsiCo we współpracy z siecią sklepów Żabka. W ramach tej akcji klienci, którzy kupią produkty PepsiCo w sklepach Żabka, otrzymują kody, które mogą wymienić na nagrody. Wśród nagród znajdują się m.in. vouchery na zakupy, bilety do kina, smartfony czy też samochód.

Pepsi Xmas w Żabce w Szczecinie – gdzie szukać pracy?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji Pepsi Xmas w Żabce w Szczecinie, warto wiedzieć, że sieć sklepów Żabka poszukuje pracowników tymczasowych. Praca polega na obsłudze kasy oraz uzupełnianiu towarów na półkach. Aby aplikować na stanowisko, należy skontaktować się z najbliższym sklepem Żabka i złożyć swoją aplikację.

Co warto zobaczyć w Szczecinie?

Jeśli przyjeżdżasz do Szczecina w celu pracy w ramach akcji Pepsi Xmas w Żabce, warto wykorzystać czas wolny na zwiedzanie miasta. Szczecin to przede wszystkim miasto z bogatą historią i wieloma zabytkami. Warto zobaczyć m.in. Zamek Książąt Pomorskich, Katedrę św. Jakuba, Wzgórze Zamkowe czy też Wały Chrobrego. Szczecin to także miasto portowe, więc warto odwiedzić Port Centralny i zobaczyć, jak wygląda życie na statkach.

Podsumowanie

Pepsi Xmas w Żabce to akcja promocyjna, która odbywa się w Szczecinie. Jeśli chcesz wziąć w niej udział, warto szukać pracy tymczasowej w sieci sklepów Żabka. Praca polega na obsłudze kasy oraz uzupełnianiu towarów na półkach. W czasie wolnym warto zobaczyć zabytki Szczecina, takie jak Zamek Książąt Pomorskich czy Katedra św. Jakuba.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: pepsi xmas zabka

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments