biedronka 9.02

Baza wiedzy

Znaleziony temat: biedronka 9.02

Biedronka w Szczecinie – co warto wiedzieć o sklepie i okolicy?

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów spożywczych w Polsce. W Szczecinie znajduje się wiele placówek tej sieci, w tym jedna zlokalizowana przy ulicy 9.02. Jeśli planujesz zakupy w tym sklepie, warto poznać kilka istotnych informacji.

Przede wszystkim, Biedronka przy ulicy 9.02 w Szczecinie jest czynna codziennie od 6:00 do 22:00. W sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów spożywczych, w tym świeże owoce i warzywa, mięso, wędliny, nabiał, pieczywo oraz artykuły przemysłowe. Ceny w Biedronce są bardzo konkurencyjne, co przyciąga wielu klientów.

Jeśli szukasz pracy w Szczecinie, warto zwrócić uwagę na oferty pracy w Biedronce. Sieć ta regularnie poszukuje pracowników na różne stanowiska, w tym kasjerów, sprzedawców, magazynierów czy kierowników sklepu. Aplikować można przez internet lub bezpośrednio w sklepie.

Biedronka przy ulicy 9.02 w Szczecinie znajduje się w pobliżu wielu innych sklepów i firm, w tym popularnej sieci Żabka. W okolicy znajdują się także liczne zabytki, takie jak Katedra św. Jakuba, Zamek Książąt Pomorskich czy Muzeum Narodowe. Warto więc wykorzystać czas po zakupach na zwiedzanie miasta.

Jeśli przyjeżdżasz do Szczecina samochodem, warto wiedzieć, że w pobliżu Biedronki znajduje się port morski. To ważny ośrodek handlowy i przemysłowy, a także popularne miejsce turystyczne. Warto więc wybrać się na spacer po nabrzeżu i podziwiać piękne widoki.

Podsumowując, Biedronka przy ulicy 9.02 w Szczecinie to świetne miejsce na zakupy spożywcze. W sklepie znajdziesz wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a także możesz aplikować na interesujące Cię stanowiska pracy. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, więc warto połączyć zakupy z zwiedzaniem miasta.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: biedronka 9.02

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments